Пошук

«Нова Пошта» запустила новий сервіс

«Нова Пошта» запустила новий сервіс

«Нова Пошта» запустила новий сервіс «Інший отримувач», який дозволяє доручити отримання посилки іншій людині, «якій ви довіряєте».

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на the-village.com.ua.

Сервіс доступний для посилок з поштоматів та відділень із оголошеною вартістю до 30 тисяч гривень. Замовити сервіс «Інший отримувач» може тільки отримувач і виключно через мобільний застосунок. Але якщо посилку замовлено «Особисто в руки», то змінити отримувача неможливо.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

  • Знайти необхідну посилку у пункті «Мої посилки»;
  • У розділі «Керування посилкою» обрати сервіс - «Інший отримувач».
  • Вказати номер телефону людини, якій надаєте право отримати посилку, та натиснути «Доручити».
  • Автоматично людина отримає пуш-повідомлення у свій мобільний застосунок «Нової Пошти», що їй надали дозвіл на отримання посилки. Якщо у довіреної особи не встановлений мобільний застосунок НП, то вона отримає повідомлення на телефон у вайбер або повідомлення на телефон.

Щоб отримати довірену посилку у відділенні, необхідно повідомити оператора, що використовуєте сервіс «Інший отримувач», назвати спеціальний код та номер посилки, який прийшов у повідомленні.

Право на отримання посилки можна скасувати. Для цього необхідно у мобільному додатку знайти потрібну посилку та у розділі «Керувати посилкою» натиснути «Скасувати довіреність».

Читайте також: