Пошук

У Богуславі продовжують розвивати "туристично-інформаційний центр"

У Богуславі продовжують розвивати "туристично-інформаційний центр"

Київська область, Обухівський район, Богуславська тергромада. У Богуславі продовжують розвивати "туристично-інформаційний центр".

Про це йдеться у розсилці ГО Буслав Січ, передають Хроніки Обухова.

Команда проекту провела вже дві стратегічні сесії. Під час першої учасники збирали ідеї, бачення та пропозиції щодо розвитку туризму на Богуславщині. Тоді до дійства долучилися представники різних сфер – місцеві гіди, експерти музейної справи, майстри, представники місцевого бізнесу, волонтери, представники ЗМІ та люди, яким небайдужа тема туристичного розвитку Богуславщини, йдеться у повідомленні.

Крім того, під час зустрічі, обговорювали і можливості та форми співпраці з гідами, майстрами і місцевими ресторанами.

Зібравшись вдруге, команда проекту та всі бажаючі, які долучаються до неї, обговорювали те, яким би мав бути логотип Богуславського інформаційно-туристичного центру, дискутували про те, з чим асоціюється місто і громада, а також обговорювали загальну концепцію, PR-стратегію та фінансову модель закладу.

Для втілення всіх своїх задумів команда працює над пошуком інвесторів та залученням додаткових грантових коштів. Також, вже заручилися підтримкою місцевої влади, зокрема, у розрізі допомоги з орендою приміщення.

Далі ж, як зазначила авторка проекту «Богуславський туристично-інформаційний центр» Вікторія Олійник, плануються перемовини з дизайнером щодо розробки логотипу з урахуванням ідей та напрацювань членів команди. І вже на наступній зустрічі ці зразки лого будуть представлені для обговорення та обрання кращих.

Читайте також: