Пошук

У Богуславі розповіли як біженцям отримати грошову допомогу

У Богуславі розповіли як біженцям отримати грошову допомогу

Київська область, Обухівський район, Богуславська тергромада. З'явилося роз’яснення щодо отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

Ним поділилися на сторінці Богуславської міської ради, передають Хроніки Обухова.

Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, які змушені були покинути місце постійного проживання у зв’язку з широкомасштабним вторгненням російської федерації в Україну, йдеться у повідомленні.

Хто з українців отримає цю допомогу?

Це громадяни України, які перемістилися з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і Севастополя, а також з територій активних бойових дій, визначених розпорядженням Кабміну № 204 від 6 березня (Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та Київ), і отримали довідку про перебування на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Допомога надаватиметься у таких розмірах:

  • для осіб з інвалідністю та дітей — 3000 гривень на місяць;
  • для інших осіб — 2000 гривень на місяць.

Водночас є кілька нюансів.

1. Питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам прописані у Постанові Кабміну № 332 від 20 березня 2022 року.

2. Наразі існує технічна проблема щодо оновлення програмного забезпечення з видачі довідок про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, над якою працюють спеціалісти.

Довідково:

  • Наразі Центр надання адміністративних послуг при виконавчому комітеті Богуславської міської ради, де від початку війни стали на облік вже 734 особи, здійснює виключно реєстрацію внутрішньо переміщених осіб та видає довідки про РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПЕРЕБУВАННЯ, але НЕ ПРОВОДИТЬ виплат.
Читайте також: