Пошук

У Богуславі відкрили "Клас безпеки"

У Богуславі відкрили "Клас безпеки"

Київська область, Обухівський район, Богуславська тергромада. На Київщині продовжують відкривати "Класи безпеки" і продовжують проводити уроки безпечної поведінки для школярів.

І одним з приорітетних напрямків роботи рятувальників залишається превентивна діяльність з безпеки підростаючого покоління, передають Хроніки Обухова з посиланням на Головне управління ДСНС України у Київській області.

Тож сьогодні, в одній із шкіл міста Богуслав відбувся черговий корисний і розважальний захід як для дітей так і для дорослих. Тут у присутності голови міста.... тво директора Департаменту освіти і науки КОДА та фахівців Служби порятунку було відкрито "Клас безпеки".

У новенькому, яскравому приміщенні, яке так сподобалось присутнім, розмови про медицину, правила дорожнього руху і пожежну безпеку прийшлись "до смаку" малечі. Дітлахи активно підтримували розмову, ділились знаннями, брали участь у іграх та конкурсах. А деякі з них охоче одягнули на себе "формений одяг" екстрених служб.

Закінчивши бесіду у приміщенні, захід перемістився на шкільне подвір'я. Тут на присутніх чекав пожежний автомобіль. Кожен охочий мав змогу посидіти в ньому. Приміряти бойовий одяг рятувальників і поспілкуватись з бійцями.

Читайте також: