Пошук

У Кагарлику борються з ціноутворенням і підпалами трави

У Кагарлику борються з ціноутворенням і підпалами трави

Київська область, Обухівський район, Кагарлицька тергромада. Кагарлицький міський голова Олександр Панюта 26 березня провів чергове засідання оперативного штабу з координації дій із підприємствами, установами та організаціями для здійснення заходів правового режиму воєнного стану на території Кагарлицької міської територіальної громади.

Про її результати повідомили на сторінці Кагарлицької громади, передають Хроніки Обухова.

Було констатовано, що обстановка на теренах громади залишається стабільною і контрольованою.

Крім того, тривають перевірки на предмет виявлення порушень у ціноутворенні.

До уваги громадян! При виявленні фактів необґрунтованого завищення цін телефонуйте у Кагарлицький відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області: (04573)5-13-49, 5-44-67, йдеться у повідомленні.

У громаді здійснюється постійне патрулювання для забезпечення правопорядку. Міські служби отримали додаткові вказівки щодо заходів із подальшого зміцнення оборони Кагарличчини, активізації робіт із благоустрою в місті і в селах громади.

На жаль, усе ще трапляються підпали сухої трави та сміття, зауважили у прес-службі, - Шановні громадяни! Звертаємо вашу увагу, що навмисне спалювання сухої трави категорично заборонено, 3 березня 2022 року внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану.

  • У статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності.
  • Відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.
  • Варто зауважити, що такими діями палії сухих гілок та бур’янів можуть спричинити пожежі в екосистемах. Особливо небезпечно це робити в охоронних зонах ліній електропередачі та поблизу електроустановок. Абсолютна більшість пожеж в екосистемах відбувається з вини людини.

Під час дії воєнного стану та з метою запобігання пожежам у Київській області населенню заборонили відвідування та в’їзд до лісу, додали у прес-службі.

Читайте також: