Пошук

У Кагарлику почали формувати місцеву самооборону

У Кагарлику почали формувати місцеву самооборону

Київська область, Обухівський район, Кагарлицька тергромада. 21 лютого у Кагарлику у великому залі адмінбудинку було обговорено ситуацію, що склалася в країні у зв’язку з черговою ескалацією на кордонах нашої держави.

Про ситуацію розповіли в kagarlyk.city, передають Хроніки Обухова.

У зустрічі, яку провів Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, взяли участь службовці Кагарлицького територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасники АТО/ООС, депутати міськради, керівники підприємств і організацій громади, старости сіл, йдеться у повідомленні.

Із роз'ясненнями того, як можна записатися до 135-го батальйону територіальної оборони, що базується в місті Українка Обухівського району, присутнім розповів начальник другого відділу Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Сергій Зайченко.

Окрім цього, за ініціативи жителів громади було вирішено сформувати місцевий загін самооборони для захисту території міста і громади, координатором якого призначено заступника міського голови Ігоря Будюка. Відразу ж після проведення зустрічі до загону самооборони записалися 34 добровольці.

Читайте також: