Пошук

У Кагарлику розповіли про мультипредметний тест

У Кагарлику розповіли про мультипредметний тест

Київська область, Обухівський район, Кагарлицька тергромада. Цьогоріч замість ЗНО вступники мали пройти мультипредметний тест. І вже з його результатами абітурієнти підуть до вищих навчальних закладів.

Як проходило тестування в Кагарлицькій громад Кагарлик.city розповіла начальник відділу освіти Кагарлицької міськради Надія Омельченко, передають Хроніки Обухова.

Мультипредметне тестування для українців розпочалося 18 липня і завершилося 4 серпня. У нашій громаді проводився мультипредметний тест 2, 3 і 4 серпня. Відбувалося це у приміщенні Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей» у трьох аудиторіях у дві зміни.

У кожній із аудиторій було 15 учасників та асистенти - вчителі інформатики. Складали тестування на спеціальних програмах, тож поряд, про всяк випадок, мав перебувати фахівець. Також були двоє відповідальних: директор школи №3 Наталія Коваленко та директор ліцею Василь Мамій, розповіла вона.

Кожного дня з початком тестування, 10:00 і о 15:00, двері в ліцей зачинялися і протягом сесії туди доступу ні в кого не було. Кожна сесія тестування тривала 2 години 10 хвилин.

З нашої громади було зареєстровано на тестування 140 учнів. А загалом проходили тестування не лише випускники шкіл, а й люди старшого віку, які вирішили вступати до вишів. До прикладу, був житель нашої громади, який закінчив школу 18 років тому. Приходили складати тест і мами з дітьми, зауважила вона, - Щодо власне тестування, то всі вимоги відповідно до методичних рекомендацій ми виконали. На період повітряної тривоги, вона в нас звучала один раз, дітей вивели в підвальне приміщення. Там вони перебували 1 годину 20 хвилин.

Це трапилося о 16:00, коли тестування практично завершувалося. Але в Києві було дозволено додати час дітям, які ще не встигли завершити тестування, тож вони, а це 5 осіб, змогли довиконати свої роботи.

Свої результати учасники тестування побачили відразу. Тож змогли зорієнтуватися і щодо можливостей вступу.

Читайте також: