У Кагарлицькій громаді відбувся благодійний ярмарок «Підтримаємо наших захисників»

У Кагарлицькій громаді відбувся благодійний ярмарок «Підтримаємо наших захисників»
15:06 19.08.2022

Київська область, Обухівський район, Кагарлицька тергромада. Відбувся благодійний ярмарок «Підтримаємо наших захисників».

Про це йдеться на сайті Кагарлицької громади, передають Хроніки Обухова.

18 серпня 2022 року, за ініціативи працівників адмінбудівлі старостату, Будинку культури та їхніх діток у селі Мирівка на центральній площі пройшов благодійний ярмарок «Підтримаємо наших захисників», йдеться у повідомленні.

Ярмарок розпочався о 06:40 на базарній площі.

Звісно, що кожен із нас вдома приготував смаколики. Але коли зі своїми ласощами та власноруч виготовленими прикрасами почали приєднуватися дітки, починаючи з чотирирічного віку, з рідними (дітки, які в цей час повинні солодко спати), це було дуже зворушливо, це безцінно!!

Наші жителі найкращі, вони швиденько розкупили всю продукцію (тортики, печиво, сосиски в тісті, трубочки, рулетики, тощо...) Були навіть ті, хто не взяв нічого, але допоміг. Дітки вторгували 6 тисяч 420 грн!

Усі кошти, зібрані протягом акції, будуть передані на побутові потреби ЗСУ через нашого місцевого волонтера Олександра Миколайовича (жителя села Горохуватка), який неодноразово допомагав нашим селам, розповіла Надія ПОРХУН, староста сіл Мирівка, Бендюгівка.