У Кагарлицькій тергромаді продовжують "щебенювання" грунтових доріг

У Кагарлицькій тергромаді продовжують "щебенювання" грунтових доріг
11:44 15.05.2023
У Кагарлицькій тергромаді продовжують "щебенювання" грунтових доріг

На Кагарличчині тривають ремонти доріг. Основна увага приділена вулицям, де досі немає надійного твердого покриття. Там у ці дні укладається щебенева суміш. Звісно, було б краще зробити якісний асфальтовий ремонт, але він занадто дороговартісний.

Про це йдеться на сторінці КМР, передають Хроніки Обухова.

Раціонально використовуючи наявні бюджетні фінанси, депутати Кагарлицької міської ради ухвалили рішення забезпечити тверде покриття на максимально можливій у цих умовах кількості ґрунтових доріг, йдеться у повідомлення.

  • Останнім часом із залученням підрядних організацій облаштовано щебеневе покриття на окремих ділянках доріг у Слободі, Липовці, Мирівці, Бендюгівці, Шубівці, Расавці Ліщинській, Тернівці – і ці роботи продовжуються.
  • У Кагарлику приділено увагу дорожньо-ремонтним роботам на новому масиві індивідуальної забудови. «Міськрембудсервіс» власними потужностями облаштовує тверде покриття по вулицях Будівельників, Одеській, Челюскіна, Січових стрільців.
  • Разом із тим, на одній із ділянок вулиці Паркової в Кагарлику з інтенсивним рухом транспорту (близько 200 м у районі Ощадбанку) заплановано зробити капітальний ремонт асфальтового покриття.
Погода