У Ходосівці відбувся майстер-клас з випікання стародавнього хліба

У Ходосівці відбувся майстер-клас з випікання стародавнього хліба
15:44 03.05.2023
У Ходосівці відбувся майстер-клас з випікання стародавнього хліба

2 травня 2023 у Феодосіівській ТГ відбувся «ЕкоГастроТУР». Зокрема, відбувся майстер- клас з випікання стародавнього хліба. Працівники Київського обласного центру народної творчості відвідали садибу Наталії Калиновської та Арама Саргсян села Ходосівки, де розташований Центр дієтології Наталії Калиновської та музей стародавньої страви та побуту.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Київський обласний центр народної творчості.

Наталія та Арам, справжні спеціалісти своєї справи. Цікавою стала екскурсія до музею, де господарі, розповіли про прадавню історію, цінність і важливість злакових культур.

Саме в центрі йде популяризація, розкриття і вивчення ще більших можливостей багатовікової позитивної енергетики цілозернових злакових культур, їх споживання та виготовлення з них різних корисних для здорового харчування страв.

Дуже потрібним було навчитися приготувати квас та киселі вівса, випікання козацьких хлібців.

Небайдужим залишив смак гірчичної олії та конопляної солі.

Всю яскравість і корисність нашої зустрічі підкреслило смакування конопляної кави під виконання Арама на дудці української пісні «Рідна мати».

«ЕкоГастроТУР» дуже сподобався, - розповіли у Центрі.

Наталя та Арам чекають охочий до себе на гостину. Попередньо потрібно зарезервувати дату та час.(+38 067 472 19 10- Наталя, +38 050 3535441- Арам)

Погода