Пошук

У Києві відбудеться Марш рівності 2021

У Києві відбудеться Марш рівності 2021

У Києві 19 вересня відбудеться Марш рівності, мирна хода на підтримку прав ЛГБТ+.

Цього року організатори очікують на акції приблизно 10 тисяч учасників. Як завжди, колони охоронятиме поліцейський кордон. Учасників просять обов’язково бути в масці та мати із собою паспорт. Пояснюємо все, що треба знати, якщо ви плануєте відвідати захід, передають Хроніки Обухова з посиланням на The Village.

КОЛИ ТА ДЕ ПОЧАТОК

Колони Маршу рівності 2021 будуть формувати в центрі Києва з 9:30 і до 11:00. Доєднатися до них можна буде у двох точках:

1. Перетин вулиці Миколи Лисенка та Богдана Хмельницького, біля Національної опери.

2. З вулиці Володимирської, з боку станції метро «Золоті ворота».

Станція «Театральна» буде закрита на вхід і вихід. Тому організатори рекомендують виходити на «Золотих воротах» (якщо ви їдете з червоної гілки, то можна буде перейти з «Театральної»).

Після 11:00 приєднатися до маршу буде вже неможливо. Тому організатори просять не запізнюватися. Якщо ви бачите, що не встигаєте до початку маршу – краще не йдіть, адже після оголошеного часу старту вас не пропустять через поліцейський кордон. Приходьте на марш заздалегідь, щоб уникнути черг.

Серед учасників маршу будуть ВОЛОНТЕРИ ТА ВОЛОНТЕРКИ. Їх можна впізнати за яскравими жовтими жилетами. До них можна звертатися за будь-якою допомогою чи інформацією. Їм просять повідомляти про будь-які нестандартні ситуації та підозрілих осіб.

ПРО ЩО ЦЕЙ МАРШ

Головна тематика КиївПрайду 2021 – «Країна для всіх. Закони для життя. Держава для безпеки». Цього року Марш рівності має свій маніфест – перелік вимог до чинної влади. Маніфест підписали 24 організації, які підтримують рівні права для ЛГБТ-спільноти.

ОСЬ ВИМОГИ:

  1. Ухвалити законопроєкт № 5488, який спрямований на боротьбу з дискримінацією та встановлює відповідальність за злочини, мотивовані гомофобією, трансфобією й іншими формами нетерпимості.
  2. Реформувати правоохоронну систему, щоб органи поліції та прокуратури розслідували злочини, мотивовані нетерпимістю.
  3. Унеможливити заклики до дискримінації та насильства на адресу ЛГБТІ+ в публічному просторі.
  4. Рухатися до офіційного визнання в Україні цивільних партнерств між людьми однієї статі.
  5. Розглянути питання про створення центрального органу виконавчої влади, який опікуватиметься сімейною, демографічною та міграційною політикою.
  6. Визнати чинники СОГІ (сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності) підставами вчинення домашнього насильства – для протидії такому насильству.
  7. Почати реагувати на випадки булінгу в школі на підставі чинників СОГІ.
  8. Підвищити увагу до психічного, сексуального й репродуктивного здоров’я ЛГБТІ+ в системі охорони здоров’я.
Читайте також: