У Київській області провели облік тварин і заборонили полювання

У Київській області провели облік тварин і заборонили полювання
10:30 14.03.2023
У мисливських угіддях Київської області завершено щорічний зимовий облік диких тварин.

Про це повідомили у Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної адміністрації, передають Хроніки Обухова.

На виконання Законів України «Про тваринний світ», «Про місцеві державні адміністрації», «Про мисливське господарство» в мисливських угіддях області проведено облік мисливських тварин, йдеться у повідомленні.

  • Особливу увагу приділено відповідності фактичної чисельності мисливських тварин до чисельності визначеної матеріалами мисливського впорядкування. Під час обліку проводився також аналіз наявних біотехнічних споруд для поліпшення умов існування диких тварин.
  • Дані обліку є основою визначення якості та оптимальних шляхів відтворювальних можливостей мисливських угідь, динаміки чисельності мисливських тварин та об’єктивного контролю за їх використанням і відтворенням.
  • Цьогоріч, у зв’язку з проведенням бойових дій на території області облік тварин проводиться переважно методом маршрутного обліку тварин за слідами та методом обліку на місцях підгодівлі та місцях зимових скупчень тварин.

Топ за тиждень

Останні новини