У Козині розповіли про прибирання території громади зимою

У Козині розповіли про прибирання території громади зимою
10:04 18.02.2022

Київська область, Обухівський район, Козинська тергромада. Прибиранням території громади опікується ТОВ «Маєток 2009».

Про це йдеться у повідомленні Козинської селищної ради, передають Хроніки Обухова.

Безперебійне та безаварійне функціонування доріг селища в зимовий період - це мета, задля якої підприємством ТОВ «Маєток 2009» було проведено низку заходів. У листопаді 2021 року коштом громади було закуплено 500 тонн річкового піску та 100 тонн технічної солі (і це лише на потреби Козина). Станом на 17.02.2022 залишки складають близько 100 тонн готової піскосоляної суміші (16% солі), йдеться у повідомленні.

У зимовий період «Маєток 2009» надає селищу такі послуги: підготовка піскосоляної суміші (16% солі), посипання проїжджої частини вулиць, очищення доріг від снігу, тротуарів селища та набережної річки Козинка. Загальна площа всіх тротуарів селища становить близько 11 500 м2. Посипання тротуарів проводиться сіллю та ПСС16%, для очищення доріг від снігу використовуються трактори в агрегаті зі снігоприбиральними відвалами, для прибирання тротуарів - бензощітки.

Паралельно підприємство проводить роботи із прибирання селища від сміття , стихійних сміттєзвалищ, ділянок, відведених під збір негабаритного сміття , здійснює транспортування та завантаження негабаритного сміття в спеціальні баки (по 15 м3) спецтехнікою.

Для оперативного реагування та задля усунення наслідків снігопадів, ТОВ «Маєток 2009» дотримується затвердженої схеми очищення доріг та тротуарів комунальної власності селища. Зазвичай, роботи ведуться досвітла (2-6 година ранку). Основна мета - безпечні вулиці та тротуари на ранок. Очищення вулиць працівники підприємства здійснюють як у робочі, так і у святкові та вихідні дні. Коли снігопади довготривалі, то прибирання, очищування та посипання вулиць проводяться повторно, декілька разів. Цього сезону до роботи було залучено 5 одиниць техніки, навісне та причіпне спецобладнання.

Усі інші села Козинської територіальної громади обслуговує Підгірцівське КП, додали у раді.