Пошук

У Миронівській тергромаді на ЛЕПах встановили захист для птахів

У Миронівській тергромаді на ЛЕПах встановили захист для птахів

Обухівський район, Миронівська територіальна громада. У 2021 році спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі встановили понад 500 спеціальних полімерних кожухів на трьох лініях 10 кВ у Яготинській та Миронівській територіальних громадах.

Ці пристрої убезпечують птахів від ураження електричним струмом, а клієнтів компанії – від аварійних відключень електроенергії, розповіли у прес-службі організації, передають Хроніки Обухова.

В компанії розповіли, що захист навколишнього середовища — один з важливих напрямків її діяльності.

Тому спеціалісти встановлюють птахозахисні пристрої — полімерні захисні кожухи для ізоляторів та прилеглих проводів, які перешкоджають зіткненню птахів з обладнанням, що перебуває під напругою.

Вони легкі, міцні, атмосферостійкі, термін їх експлуатації — до 40 років.

Читайте також:

ДТЕК трансформує бізнес згідно Нової стратегії 2030, заснованої на принципах ESG, цінностях і відповідальності бізнесу за досягнення Цілей Сталого розвитку Глобального договору ООН. У 2021 році ми вперше почали встановлювати спеціальні кожухи. Перші захисні пристрої встановили на повітряній лінії 10 кВ у м. Яготин. Інші — на двох лініях у Миронівському енерговузлі. Одна з яких проходить вздовж долини р. Потік між селами Кутелів та Потік, а друга — вздовж автодороги між селами Грушів та Ходорів. Протягом року фахівці компанії встановили 504 спеціальних кожухи та в цьому році планують продовжити дану ініціативу. Таким чином ми дбаємо про збереження біорізноманіття в регіоні, розповів Віталій Шайда,генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі.