Пошук

У міжнародному конкурсі дизайну переміг дім з Обухівщини

У міжнародному конкурсі дизайну переміг дім з Обухівщини

Дім Шкруба українського архітектора Сергія Махна, який знаходиться в селі Козин Київської області, визнали найкращим у категорії "Великі резиденції".

Про це пишуть Хроінки Обухова з посиланням на Українську Правду.

"Дім Шкруба" українського архітектора Сергія Махна переміг в одній із категорій на всесвітньо відомому дизайн-конкурсі IIDA 2020 Global Excellence Awards. Його реконструкцію архітектор закінчив у 2019 році для власної родини за власним проєктом.

В дизайні архітектор користувався мотивами української та японської спадщини.

Дім вкритий очеретом, а стіни всередині будинку – глиною за технікою, яку використовували у хатах-мазанках, а посуд на полицях – колекційна і авторська кераміка родини Махно.

Це дім, з якого почався пошук українського дому – шлях, який триватиме роки, а може й цілі життя. Який він? Що постає у вашій уяві, коли ви чуєте "український дім"? Радянська квартира чи хата в селі? Я мрію знайти цю точку опори. І те, що наш український дизайн, наші традиції раз за разом визнаються у всьому світі, дійсно додає мені сил і натхнення, – каже Сергій Махно.

Раніше Дім Шкруба від Студії MAKHNO отримав "золото" на International Design Awards, A’ Design Award & Competition, а також отримав Гран-прі українського конкурсу Інтер’єр року.

Читайте також: