Пошук

У МОЗ розповіли, як не можна лікувати кашель

У МОЗ розповіли, як не можна лікувати кашель

У багатьох родинах схильні лікувати застуду та ОРВІ народними методами. Проте вони не лише можуть бути марними, а й завдати шкоду здоров'ю.

Саме така справа з лікуванням застуди, диханням над гарячою картоплею. Такі «інгаляції» можуть спричинити опіки, підвищення температури, набряки та різного роду ускладнення, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров'я України.

Дихання гарячою парою може призвести до термічних опіків не лише шкіри, а й дихальних шляхів, слизових носа та рота. Особливу небезпеку це становить для ніжної шкіри дітей, - розповідають у відомстві.

Крім того, дитина може скинути ємність із гарячою рідиною на себе — і отримати опіки.

Не рекомендується дихати гарячою парою людям із високою температурою тіла. Це може призвести до ще більшого підвищення температури та навіть втрати свідомості через перегрів. До того ж дихання над гарячою картоплею посилює набряк слизової горла, - додають у відомстві.

Також «інгаляції» картоплею становлять небезпеку для людей, які мають високий кров’яний тиск, серцево-судинні захворювання, кровотечі з носа.

Читайте також: