У поліції розповіли, як готуються до імовірного повторного наступу рф на Київщину

У поліції розповіли, як готуються до імовірного повторного наступу рф на Київщину
17:30 12.05.2023
У поліції розповіли, як готуються до імовірного повторного наступу рф на Київщину
Євгенія Рубан
Євгенія Рубан
Читать на русском

Правоохоронці проходять тренування, аби при імовірному повторному наступу рф на Київщину, успішно відбити.

Про це повідомляють “Хроніки Обухова” з посиланням на інтерв'ю очільника поліції Андрія Нєбитова "Укрінформу".

За його словами, поліцейські регулярно проходять тренування із ЗСУ та СБУ.

На цей час поліцейські центрального регіону несуть службу в Чорнобильській зоні. Там проведені відповідні фортифікаційні роботи, туди заведені військові підрозділи, які у співпраці з поліцією забезпечують охорону державного кордону, - розповів Нєбитов.

Зазначається, правоохоронці тренуються відбивати імовірний повторний наземний наступ, які можна поділити за двома напрямами.

Перший – наш внутрішній. Ми переглянули систему підготовки особового складу. Серед обов’язкових навичок – володіння автоматичною зброєю, ручними гранатометами, мінно-вибуховою справою, домедичною підготовкою, – уточнив керівник Головного управління Нацполіції Київщини.

Другий напрям це робота у взаємодії із ЗСУ та СБУ. Зокрема, навчання з виявлення ДРГ та колаборантів, створення блокпостів, проведення евакуації тощо.

Зі Службою безпеки України здійснюємо заходи щодо виявлення ДРГ, відпрацювання оперативної інформації про можливі колабораційні та інші дії, спрямовані на підривну діяльність у контексті безпеки країни, деяких осіб, – уточнив Нєбитов.

Нагадаємо, ЗСУ на Київщині посилюють повітряну оборону регіону. Створені мобільні групи для захисту неба отримали партію спеціально обладнаних позашляховиків.

Погода