У Ржищеві діти малювали славнозвісного півника
10:22 10.10.2022
У Ржищеві діти малювали славнозвісного півника

Київська область, Обухівський район, Ржищівська тергромада. Яскравий художній пленер, презентація виставки дитячого малюнку «Мальовничі куточки Ржищівської громади» та церемонія нагородження учасників двох творчих заходів відбулися у Ржищеві.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Ржищівський міськвиконком.

«Бородянський півник» як символ незламності українського духу, був головним героєм сьогоднішнього дитячого пленеру. В якому взяли участь близько 20 дітей з усіх куточків Ржищівської громади. йдеться у повідомленні.

Вже п’ятий рік поспіль за ініціативи місцевої художниці Людмили Ганушевич та підтримки виконавчого комітету Ржищівської міської ради, з нагоди Всеукраїнського дня художника, - проводиться конкурс дитячого малюнку «Мальовничі куточки Ржищівської громади».

Цього року він особливий тим, що роботи учасників будуть виставлені 10 жовтня на сторінці Ржищівський музей образотворчого мистецтва ім. Івана-Валентина Задорожного на благодійний онлайн-аукціон. Деталі та умови аукціону читайте на сторінці музею. Тож, запрошуємо всіх до участі, запросили у мерії.