Пошук

У Ржищеві екологічна комісія здійснила виїздне обстеження

У Ржищеві екологічна комісія здійснила виїздне обстеження

Київська область, Обухівський район, Ржищівська тергромада. У Ржищеві екологічна комісія здійснила виїздне обстеження.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Ржищівський міськвиконком.

Сьогодні відбулася робоча зустріч міського голови Крістіни Чорненької, начальника відділу ЖКГ Володимира Дідиченка, начальника юридичного відділу Юлії Овчар з начальником відділу – старшим державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду та рослинного світу Ліанною Берадзе, йдеться у повідомленні.

На нараді обговорювалися шляхи вирішення питання з діяльністю ТОВ "СХІД БІО ГРУП" в селі Пії, яка наносить шкоду екології та місцевим жителям.

Також було проведено два виїзних комісійних обстеження зелених насаджень, одне з яких, на землях комунальної власності, яка знаходиться в оренді в ПП "Івангород". На даній ділянці, виявлено видалення дерев, без отримання дозвільних документів.

Представниками Державної екологічної інспекції складені відповідні матеріали щодо нанесеної шкоди природо-заповідному фонду та рослинному світу, які будуть передані правоохоронним органам для відшкодування завданих збитків, додали у міськраді.

Читайте також: