Пошук

У справі фотографа Ктиторчука з'явилась ще одна дитина з Обухівщини

У справі фотографа Ктиторчука з'явилась ще одна дитина з Обухівщини

Співробітники поліції Київської області розшукали на Обухівщині ще одну можливу жертву відомого фотографа Олександра Ктиторчука.

Дитина вже дала свідчення про зґвалтування в 12 років, передають Хроніки Обухова з посиланням на OBOZREVATEL.

За твердженням джерел, знімки з Мариною (ім'я змінено) були знайдені на комп'ютері фотографа. Після цього правоохоронцям вдалося встановити особу дівчинки, якій зараз 14 років – вона нібито вихованка інтернату.

Восени 2018 року Марина ще жила з матір'ю, яка згодом від неї відмовилася. Відбулася сварка, дівчинка втекла з дому й зателефонувала своїй подрузі Ірині, яка приїхала до неї на таксі й почала заспокоювати. Потім ця подружка подзвонила своєму знайомому – Олександрові Ктиторчуку, який нібито через деякий час приїхав до них у м. Українка (Обухівський район Київської області. – Ред.) на автомобілі Mercedes Vito, – розповіло джерело OBOZREVATEL.

Дівчинка стверджує, що вона з подругою і фотографом виїхали з Українки до Києва на його автомобілі. Фотограф нібито запропонував їм разом відпочити й забрав дівчаток до Києва. На прохання Іри Марина сіла поруч із фотографом, який був за кермом.

У цей час чоловік несподівано для дівчинки почав торкатися її грудей. 12-річній дитині це не сподобалося, вона відштовхнула фотографа й запропонувала подрузі помінятися місцями. Після цього чоловік почав мацати груди Іри, – передав слова дівчинки співрозмовник OBOZREVATEL.

У Києві чоловік із дівчатками пили алкоголь, який нібито купив фотограф. Звісно, що 12-річна дитина швидко сп'яніла.

Марина розповіла, що вона, сп'яніла, заснула на облаштованому ліжку в салоні мікроавтобуса фотографа. А прокинулася, коли відчула, що її роздягають.

Дівчинка розплющила очі й побачила фотографа, який знімав із неї одяг: шорти, кофтинку й білизну. Марина розповіла, що чинила опір, але дорослий чоловік, звичайно, був сильнішим і зґвалтував її. У той час дівчинці було всього 12 років і вона була незайманою, – додало джерело.

Також співрозмовники видання в правоохоронних органах стверджують, що під час обшуку у відомого фотографа було вилучено ноутбук, у якому зберігалися знімки оголеної Марини та інших дівчаток.

Однак крім знімків із цією дитиною, є й інші. Наприклад, зроблені в тому ж Mercedes Vito. На одному фото маленька дівчинка тільки в трусиках лежить на спині в салоні мікроавтобуса з розведеними ногами. Є і повністю оголені діти – фото зроблені в студії і в якомусь під'їзді за решіткою, яка закриває вихід на дах, – розповіли джерела.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: