Пошук

У Василькові відкрили модульне містечко для людей

У Василькові відкрили модульне містечко для людей

Київська область, Обухівський район, Васильківська тергромада. У Василькові сьогодні, 29 жовтня, відкрили модульне містечко для переселенців, а також осіб, які втратили житло у Василькові через війну.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Вечірній Київ.

Сьогодні завдяки міцній співпраці з польським урядом відкрили 12-те тимчасове модульне містечко. Тут житимуть внутрішньо переміщені особи, а також мешканці багатоквартирного будинку у Василькові, що був зруйнований авіаударом. У містечку створено всі зручності, щоб називати це місце хоч і тимчасовою, але домівкою, — розповів міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Модульне містечко у Василькові містить чотири моноблоки по 22 житлові кімнати в кожному. Загалом тут знайдуть тимчасовий прихисток 352 особи.

Дитячий майданчик

  • Інфраструктура містечка передбачає всі необхідні зручності для життя та відповідає всім технічним вимогам, у тому числі для проживання в будь-яку пору року. Є кухня, їдальня, санвузли, душові кабінки, адміністративні приміщення.
  • Містечко освітлюється та опалюється. Воно повністю укомплектоване необхідною побутовою технікою та іншим обладнаннями, а кімнати мешканців — меблями.
Читайте також: