У жіночому просторі «Коло щасливих» в Обухові їли млинці і робили мотанки

У жіночому просторі «Коло щасливих» в Обухові їли млинці і робили мотанки
13:14 27.05.2023
У жіночому просторі «Коло щасливих» в Обухові їли млинці і робили мотанки

З часу відкриття відбулася ціла низка заходів та майстер-класів. Це і майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки «Берегиня», де жінки своїми руками робили із тканин ляльку – традиційний український оберіг. А ще був кінопоказ, після якого жінки разом із психологом обговорили зміст та «приміряли» побачене на себе та своє життя.

Про це йдеться на сторінці "Жіночого консорціуму", передають Хроніки Обухова.

А ще команда простору «Коло щасливих» провела «Млинцеві теревеньки», а також захід «Шлях до себе». На зустрічах жінки спілкувалися з фахівцями проєкту, говорили про життя загалом, свій власний досвід та порушували багато інших важливих для них тем. Щоразу відвідувачки були приємно вражені та зацікавлені. Виявляється, є місце, де вони можуть і виговоритися, і поділитися бідами з тими, хто зрозуміє і навіть може допомогти, і зайнятися тим, що подобається саме їм, і просто відпочити від щоденних турбот, - розповіли організатори.

Довідково:

  • Проєкт «Коло щасливих. Простір для жінок і дівчат» реалізує Жіночий консорціум України у співпраці та за підтримки Norwegian People`s Aid (Норвезької Народної Допомоги).
  • Безпечні простори для жінок, дітей та дівчат-підлітків створюються у м. Обухів Київської області та смт Пісочин Харківської області.
  • Простори дають можливість відвідувати майстер-класи, тренінги та спортивні заходи, отримати різноманітні консультації, допомогу та підтримку, змістовно проводити своє дозвілля у приємному товаристві.
Погода