Пошук

Україна потерпає під загорання сухої трави: пожежі на Обухівщині видно з космосу

Україна потерпає під загорання сухої трави: пожежі на Обухівщині видно з космосу

На карті загорянь від NASA видно, як вся Україна палає від пожеж сухої трави. Частина пожеж припадає на Обухівщину.

Про це повідомляє BBC у Facebook, передають Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

Ресурс FIRMS дозволяє переглядати архіви пожеж, які засікли супутники. На цих фото – дані за останню добу (скріншот зроблено ввечері суботи). Якщо накласти на карту кордони країн, стає видно, що, наприклад, у сусідніх із Україною Польщі та Білорусі загорянь помітно менше. На сайті ДСНС тим часом – багато повідомлень із різних регіонів про горіння сухої трави, торфу та лісу, йдеться у повідомленні BBC.

Пожежі на Обухівщині за останні 7 днів
Пожежі на Обухівщині за останні 7 днів

А в соцмережах – чимало скарг на якість повітря. Через спалювання листя і трави в атмосферу викидаються шкідливі речовини – чадний газ, окис азоту, канцерогенні сполуки. Особливо це шкодить людям із респіраторними захворюваннями, – додали у BBC.

Зокрема,

28 по 29 березня рятувальники Київщини ліквідували 139 пожеж трав’яного настилу на загальній площі 209,289 га, найбільш запекліша доба видалась для Києво-Святошинського, Білоцерківського, Броварського, Баришівського, Обухівського, Іванківського, Тетіївського, Кагарлицького районів, розповіли у прес-службі Головного управління ДСНС України у Київській області.

Читайте також: