Пошук

Україна замовила тести на коронавірус: їх точність дуже сумнівна

Україна замовила тести на коронавірус: їх точність дуже сумнівна

Іспанія, уражена вірусом найгірше після Італії, заявила, що китайські тести часом пропускають позитивний (наявний) коронавірус. Україна закупила саме їх.

Про це пишуть Тексти, передають Хроніки Обухова.

Але на ProZorro доступні до замовлення саме такі, які Іспанія визнала неефективними, продавець у багатьох випадках – комунальне підприємство "Фармація", йдеться у повідомленні.

Фото саме сумнівного тесту тієї самої фірми виставляв Віталій Кличко, це фото, як пише Ліга – з поста мера в Фейсбук:

УВАГА: ці тести Іспанія визнала неефективними, а посольство Китаю заявило, що виробник не має ліцензії на продаж

Швидкі тести на коронавірус, завезені з Китаю, не завжди виявляють позитивні випадки. Ці тести Іспанія поверне виробнику, – повідомляє Business Insider.

Іспанська газета El País пише, що мікробіологи виявили: тести від китайської компанії Bioeasy правильно визначають наявність вірусу лише у 30% випадків, коли вірус наявний у пацієнтв.

Влада заявила, що використовувати ці тести не будуть – їх повернуть виробнику.

Посольство Китаю в Іспанії заявило, що тести Bioeasy не були частиною медичної допомоги Китаю, а сама фірма не має ліцензії на продаж свого продукту.

Нагадаємо також, що днями в Україну з Китаю прибув літак з партією тестів для виявлення інфекції, серед яких 250 тисяч для експрес-діагностики. Наразі невідомо, хто саме є їх виробником, додали у Текстах.

Читайте також: