Українська громада продовжує укомплектовувати Пункти незламності

Українська громада продовжує укомплектовувати Пункти незламності
11:28 02.02.2023

Київська область, Обухіський район, Українська тергромада. Днями у рамках укомплектування Пунктів Незламності Обухівського району надійшла гуманітарна допомога від Київської ОВА у вигляді ковдр, конвекторів та аптечних боксів.

Цю допомогу Обухівська РВА розподілила між громадами району. Українська МТГ – не виключення, передають Хроніки Обухова з посиланням на місцеву тергромаду.

Результати:

  • Ковдри передано до Пунктів Незламності при Академічному ліцеї №1 та ПК «Енергетик».
  • Конвектори відправились у пункт обігріву с. Щербанівка та с. Халеп'я.
  • У пунктах працюватимуть генератори живлення, враховуючи вимкнення електроенергії.
  • На кожен пункт обігріву в селах громади та місті Українка передано поживне арахісове масло.
  • Разом із тим, надано 50 продуктових наборів, які працівники Центру надання соціальних послуг УМР видали ВПО та соціально незахищеним верствам населення, відповідно до аналізу надання першочерговості допомоги.

Гуманітарна допомога стане у нагоді на базі кожного Пункту Незламності у разі довготривалого періоду відключення світла та на випадок надзвичайних ситуацій. Також продовжується доукомплектація Пунктів обігріву в міру потреби та з урахуванням довготривалого вимкнення електроенергії в селах, додали у мерії.

Цього тижня відповідальним за Пункти будуть передані павербанки для можливості зарядки телефонів, УФО-лампи та термопоти.