Пошук

Підприємець розповів про унікальний бізнес з переробки вторсировини в Обухові

Підприємець розповів про унікальний бізнес з переробки вторсировини в Обухові

Військовий та бізнесмен Армен Полатьян розповідає про свій екологічний бізнес.

Армен Полатьян розповідає про свій екобізнес з переробки макулатури, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Громади.

Підприємство пропонує вивіз, транспортування, сортування сміття та вторинної сировини. Також тут виготовляють паливні брикети і цвяхи. Підприємство обслуговує ОСББ та організації міста Обухова та Обухівського району.

Мені подобається моя робота. За всі роки, що я працював, я не йшов у відпустку. Мені цікавий цей вид бізнесу. Все, що йде далі - бонуси. І гроші в тому числі, - говорить Армен.

Макулатура - основна вторсировина. Макулатуру купують у населення, а також її відокремлюють зі сміття. Потім макулатура потрапляє на завод-переробник і перетворюється в гофролист. А вже з нього роблять гофроящики.

На підприємстві відбувається повний цикл переробки деревинних відходів. Після переробки виходить паливний брикет.

У нас повний цикл від сміття до звичайної продукції - паливних брикетів. Також у нас переробляється метал, робимо цвяхи, - говорить Армен.

Людина, яка має на кухні два пакети та сортує органічне сміття окремо від неорганічного, - це свідома, сучасна людина, вважає Армен. А якщо все перемішується разом - це набагато гірше.

Якби ми дбали про екологію, то проблем було б набагато менше, каже екозахисник. Алюміній не має просто валятись на землі. Звідти і молодь має різні захворювання, вважає чоловік. Та наводить у приклад Японію, де сортують сміття на десятки категорій. Армен вважає, що для збереження екології завдяки правильному поводженню зі сміттям, має бути спеціальна державна програма, яка б вчила та пояснювала дітям з малечку такі важливі нюанси.

Читайте також: