Пошук

Український соціальний проєкт закликає не спалювати листя: альтернативний метод — компостування

Український соціальний проєкт закликає не спалювати листя: альтернативний метод — компостування

Amplifi Ukraine, Isobar Ukraine у співпраці з громадською організацією Центр розвитку інновацій та ПРООН запустили всеукраїнську інформаційну кампанію “Нам цим дихати”.

Соціальний проєкт прагне розповісти, що спалювання листя призводить до забруднення повітря.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Bazilik.

Ініціатива заохочує населення до альтернативних методів перероблювання бур’янів — компостування.

  • За даними дослідження Gradus, 39,4% українців продовжують спалювали суху рослинність.
  • А 52% паліїв навіть не знають про небезпеку від такого способу.

Сезонна традиція спалювати листя щовесни та восени створює справжню екологічну катастрофу. Деякі такі багаття знищують сотні гектарів лісів, полів і домівок.

Ми впевнені, що глобальну проблему потрібно вирішувати на глобальному рівні. Тому ми вивчили аудиторію наших «паліїв» та розібралися, як до них достукатися. Розмову зі старшим поколінням ми ведемо через соціальні ролики та освітні сюжети на їхніх улюблених телеканалах медіагруп «Інтер» та «Україна». Аудиторію середнього віку ми залучимо через діджитальні ресурси Google, Facebook, а також цілу низку локальних лідерів на кшталт Gismeteo, Megogo, Admixer, Starlight Digital тощо. А молодь? Її ми вербуватимемо в агентів змін, адже, згідно з даними Gradus, 20% людей, які перестали палити бур’ян, зробили це на прохання дітей та онуків, — коментує Юля Карпушина, ініціаторка проєкту та СЕО Amplifi Ukraine.

У межах ініціативи також поширять листівки-інструкції про правильне компостування, які роздадуть серед 100 чинних громад України.

Читайте також: