Пошук

Укрпошта хоче допомогти пенсіонерам під час карантину

Укрпошта хоче допомогти пенсіонерам під час карантину

АТ "Укрпошта", відзначаючи наявність проблем у пенсіонерів у селах із отриманням пенсій через банківські відділення через припинення міжміського пасажирського сполучення у зв'язку з карантинними заходами, вважає за необхідне дозволити оперативний перехід пенсіонерів на обслуговування в "Укрпошту".

Про це повідомляє Інтерфакс, передають Хроніки Обухова.

Як повідомляє генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський, у зв'язку з карантинними заходами велика кількість пенсіонерів "застрягли у своїх будинках у селі та не можуть доїхати до райцентру, щоб зняти гроші на життя".

Він нагадав, що банківські відділення є всього у 6% населених пунктів країни.

У нас є рішення - і воно буде вже найближчим часом винесено на розгляд Кабінету Міністрів: швидко переводити пенсіонерів у селах на отримання пенсій в "Укрпошті". Приймати їхні заяви і не тероризувати людей, - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна".

Смілянський також повідомив, що проситиме Кабмін зобов'язати Пенсійний фонд дотримуватися вже чинних законів і надати пенсіонерам можливість вибору місця отримання пенсійних виплат.

За словами гендиректора "Укрпошти", заяви від пенсіонерів у ситуації, що склалася, як виняток, можна дозволити приймати в телефонному або письмовому форматі, передавши їх через листоношу.

Смілянський також зазначив, що в планах компанії - зробити послугу доставки коштів із банківської картки "З картки додому" листоношами "Укрпошти" безкоштовною.

Як наголошується на сайті поштового оператора, при виборі опції "З картки додому", листоноша принесе переказ за зазначеною адресою і передасть безпосередньо в руки одержувача протягом двох робочих днів. Для отримання переказу отримувачу необхідно лише пред'явити листоноші паспорт. Опція працює для будь-яких населених пунктів України. Наразі вартість переказу при виборі опції "З картки додому" становить 1% від суми переказу +19 грн і оплачується відправником.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів ухвалив рішення про обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції: у Києві, Дніпрі та Харкові з 17 березня роботу припинив метрополітен, із полудня 18 березня в Україні припинено залізничні, авіа- та автобусні міжміські та міжобласні пасажирські перевезення, введено обмеження роботи громадського транспорту.

Читайте також: