Пошук

Умови для придбання полісу «Зелена картка»

Умови для придбання полісу «Зелена картка»
PR Публікація розміщена на правах реклами

Поліс «Зелена картка» — це документ, який засвідчує укладання договору про обов’язкове страхування цивільноправової відповідальності. Цю процедуру здійснює страховик, який має повноваження оформляти такий вид страхування. Підготовкою документа Зелена карта на автомобіль може займатись його офіційний представник. Такі функції можуть здійснювати страхові компанії, які є членами організації Моторне (транспортне) страхове бюро України.

На який строк може бути укладений договір?

Обираючи програму страхування автомобіля, водій в першу чергу повинен звертати увагу на строки дійсності документа. Вони повинні повністю відповідати часу користування автомобілем за кордоном. Зелена картка на автомобіль оформляється на строк:

  • 15 днів;
  • 1-11 місяців;
  • 1 рік.

Варто зазначити, що ціна страхового поліса залежить від строку його дії.

Структура «Green Card online»

Оформлення полісу «Зелена картка» з 01.03.2014 року відбувається за умови одночасного внесення відповідної інформації про укладений договір до єдиної централізованої бази даних ЦБД МТСБУ. Ця процедура координується з підсистемою «Green Card online». Визначити дійсність укладеного договору можна за контрольним кодом, який згенеровано з ЦБД МТСБУ та внесено в нижню праву частину бланка документа «Зелена картка».

Підсистему «Green Card online» можна застосувати на майданчиках страхових компаній. Страхові агенти, які мають доступ до Інтернету, також уповноважені оформляти такі документи.

Щоб унеможливити виготовлення фальшивих страхових полісів, програма надає можливість оформлювати українські «Зелені картки» онлайн і потім роздруковувати. Введення сучасних технологій спрощує перевірку дійсності полісу на всіх необхідних етапах:

  1. Перетинаючи кордон, працівники митниці отримують можливість перевірити дані, зазначені в полісі, з міжнародною базою.
  2. Страхувальник може відразу після здійснення всіх процедур звіритись з даними ЦБД МТСБУ про надання йому відповідного статусу.

Ставши членом системи «Зелена картка», Україна розширила її географічну присутність. Цей факт став продовженням процесів, які пов’язують транспортні потоки на європейському континенті. Розташування України в центрі Європи робить цей рух максимально органічним для всіх європейських країн.

Читайте також: