Пошук

УРА! Наш проект переміг!

УРА! Наш проект переміг!

Ось і завершилось голосування в рамках цьогорічного конкурсу проектів громадського бюджету 2019/2020р. у м.Обухів.

Це було нелегке змагання, скажу відверто. Інколи здавалося, що нас ось-ось обходять конкуренти на крутому віражі. Але завдяки голосам небайдужих обухівців, переміг саме наш проект, «Міський центр програмування та робототехніки «ОбухБотс» на базі Академічного ліцею №1»! Зі стриманим оптимізмом дивлюсь у наступний рік та хочу привітати всіх батьків та дітей Обухова.

УРА! Наш проект переміг!
УРА! Наш проект переміг!

Підсумкові цифри: перемога з перевагою в 53 голоси. 391(341 онлайн + 50 офлайн) голос у нашого проекту, і 338(277 онлайн + 61 офлайн) голосів – у найближчого конкурента. Сумарно ж за всі проекти було віддано 1395 голосів.

УРА! Наш проект переміг!
УРА! Наш проект переміг!

Дякую всім, хто брав участь, хто проголосував, агітував за проект своїх родичів, сусідів, знайомих, допомагав роздавати друковані матеріали, навіть просто лайкав чи репостив наші дописи. Також хочу подякувати всім платникам податків із обухівської громади. Сплачені Вами кошти у вигляді податків, які підуть на проект із коштів міського бюджету у сумі 897тис.400 грн. - будуть витрачені точно на добру справу, а саме на сучасну та високотехнологічну освіту для наших з Вами дітей.
Ми всі разом МО-ЛОД-ЦІ! І я всім дуже вдячний!
p.s. Але ж насправді все тільки починається)

*фото, використані у дописі - прес-служби ДніпроОДА.