Пошук

В Богуславській тергромаді задумалися над інвентирізацією земель

В Богуславській тергромаді задумалися над інвентирізацією земель

Київська область, Обухівський район, Богуславська тергромада. Інвентаризація земель, співпраця із сусідами та план розвитку громади — основні питання, що розглядали 16 лютого, члени комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування та агропромислового розвитку.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Богуславську міську раду.

На розгляд комісії подали звернення 16-ти депутатів міської ради щодо призупинення виділення жителям громади земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва терміном на 4 місяці, так як вважають за потрібне провести інвентаризацію земель комунальної власності. Таку пропозицію вирішили написати після того, як на минулому засіданні земельної комісії зафіксували випадок виділення земельної ділянки на підставну особу, йдеться у повідомленні.

Процедура інвентаризації, на їх думку, дасть можливість отримати точні відомості про те, скільки землі вже знаходиться в приватних руках, чи обробляється вона і чи сплачуються за неї податки, та, врешті, дізнатися, скільки землі залишається ще у комунальній власності.

Проте існує й інша думка, що таке рішення — неправомірне.

Тож остаточне рішення щодо накладення мораторію — за депутатами на найближчій сесії, додали у мерії.

Читайте також: