Пошук

В будинку "зрадника" на Обухівщині організували склад

В будинку "зрадника" на Обухівщині організували склад

Колишній міністр транспорту та зв’язку України Євген Червоненко потрапив у базу колаборантів та державних зрадників від руху "Чесно", як проросійський пропагандист, що транслює основні меседжі пропаганди окупанта.

Випадок оприлюднив в соцмережах громадський діяч Сергій Стерненко.

Відомий проросійський колаборант Євген Червоненко вчора був помічений на одній АЗС в Яремче, Івано-Франківська область. Він гучно кричав на працівників заправки, бо був обурений, що йому можуть заправити його ауді тільки по літражу, а не до повного бака. Казав, що в нього документи від ЗСУ, а тому йому треба тільки повний бак, - пише він.

Про які документи від ЗСУ кричав політик та телеведучий, та чому опинився в Івано-Франківській області, невідомо. Але неподалік від місця скандалу – у містечку Татарів – знаходиться його маєток. Про скандальне будівництво ще в 2009 писали українські ЗМІ. А в квітні 2021 Червоненко запросив туди блогерів і прорекламував своє гірське шалє для здачі в оренду.

Ще однією причиною вирушити на західну Україну можуть бути проблеми із будинком Червоненко у містечку Козин Київської області, який за даними наших джерел, може використовуватися в якості складу зброї та боєприпасів, пише видання.

Читайте також: