Пошук

В Дніпрі на Обухівщині заборонили ловити рибу

В Дніпрі на Обухівщині заборонили ловити рибу

В Дніпрі на Обухівщині заборонили промисловий лов риби. Управлінням Держрибагентства у м. Києві та Київській області видано наказ, в якому виділено місця для проведення любительського та спортивного рибальства.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Київський рибоохоронний патруль.

- Дане рішення прийнято з метою охорони, збереження, раціонального використання і відтворення водних біоресурсів, популяризації рибальства та створено на підставі науково-біологічного обґрунтування Інституту рибного господарства НААНУ. А також в зв’язку з численними зверненнями громадян, Федерації риболовного спорту, Українського товариства мисливців та рибалок, Української риболовної ліги та інших організацій, - йдеться у повідомленні.

Дія наказу поширюється на акваторію Київського водосховища (ділянку, обмежену з півдня створом: північна адміністративна межа с. Страхолісся Київської області – с. Бор Чернігівської області вверх за течією до с. Дніпровське Чернігівської області. Площа - 7,0 тис. га) та акваторію Канівського водосховища (частина, яка обмежена створами: північна адміністративна межа с. Витачів – північна околиця с. Кийлів та південна адміністративна межа Стайківської сільської ради у напрямку на північну адміністративну межу Сошниківської сільської ради. Площа – 5,3 тис. га).

- На визначених ділянках регламентація норм вилову водних біоресурсів, мінімальний допустимий до вилову розмір риб, умови проведення спортивних змагань з рибальства і підводного полювання, дозволені та заборонені знаряддя лову та інше визначається Правилами любительського та спортивного рибальства, - прокоментував начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Читайте також: