Пошук

В Ходосівці відкрили поліцейську станцію

В Ходосівці відкрили поліцейську станцію

26 січня поліцейські станції розпочали роботу у Чабанівській територіальній громаді на Фастівщині та у Феодосіївській територіальній громаді на Обухівщині.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Поліції Київської області.

На відкритті станцій у селі Ходосівка та селищі Чабани були присутні начальник Головного управління поліції Київщини Андрій Нєбитов, заступник начальника поліції Київщини Максим Очеретяний, начальники Обухівського та Фастівського районних управлінь поліції, співробітники управління превентивної діяльності , голови територіальних громад, депутатський корпус, представники ЗМІ та громада.

Безпека є неодмінною складовою комфортного життя, а робота поліцейського офіцера громади полягає саме у створенні безпекового середовища на території обслуговування. А довіра громади – запорука успішного виконання службових обов’язків поліцейським офіцером, - зазначив Андрій Нєбитов.

Читайте також:

Начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов вручив головам територіальних громад листи-подяку та щиро подякував за співпрацю.

Поліцейські офіцери громади завершили спеціальне навчання, отримали відповідні сертифікати, помпові рушниці та ключі від службових автомобілів.

Поліцейський офіцер Феодосіївської територіальної громади старший лейтенант поліції Ростислав Поліщук-Музика оберігатиме спокій жителів сіл Іванковичі, Рославичі, Гвоздів, Круглик, Кременище, Ходосівка, Хотів та Лісники, додали у прес-службі.