Пошук

В Києві відбудеться довгоочікувана виставка «Геймінг Індустрія»

В Києві відбудеться довгоочікувана виставка «Геймінг Індустрія»
PR Публікація розміщена на правах реклами

З 9 по 11 червня в Києві пройде виставка, яка переверне уявлення пересічних громадян про азартну індустрію.

Виставка «Геймінг Індустрія» - це епохальна подія для гральної індустрії України, яка має свою давню історію, однак відома під іншою назвою.

Міжнародна спеціалізована виставка «ІНДУСТРІЯ РОЗВАГ» вперше пройшла ще в 1994 році. Досить швидко виставка масштабувала і, згідно з опитуванням одного з авторитетних видань в сфері грального бізнесу - британського журналу «InterGame», увійшла до сімки найкращих виставок світу з даної тематики. Але в 2009 році, незважаючи на вето Президента України, Верховна Рада приймає закон про заборону грального бізнесу в Україні. На жаль, через відсутність в країні легального грального бізнесу зникає і необхідність проведення подібної тематичної події.

І тільки через 11 років - у 2020-муі - в Україні приймається закон, який дозволяє організацію легального грального бізнесу в країні. А це означає, що є привід для створення великого майданчику для спілкування операторів грального бізнесу між собою і з українською владою, демонстрації новітніх розробок обладнання та приладів в цій сфері.

Немає сумнівів, що міжнародна спеціалізована виставка «Геймінг Індустрія» стане ще одним важливим аспектом для стимуляції швидкого розвитку грального бізнесу і розваг в Україні!

За даними «РК», в рамках заходу три дні буде працювати виставковий зал зі стендами, де можна буде побачити можливості бізнесу, познайомитися з новинками, а крім цього пройде конференція на якій виступлять представники індустрії: Антон Кучухідзе, Юлія Порпленко, Ірина Сергієнко та багато інших.

Читайте також: