Пошук

В КОДА розповіли про ключові об'єкти "Великого будівництва" на Обухівщині

В КОДА розповіли про ключові об'єкти "Великого будівництва" на Обухівщині

На Київщині триває реалізація національного проєкту «Велике Будівництво». Частина об'єктів, котрі будуються/ремонтуються, знаходиться на Обухівщині.

Про це 27 квітня повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін під час онлайн брифінгу, передають Хроніки Обухова.

За його словами, в умовах карантину на Київщині активно реалізується проєкт «Велике Будівництво», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським.

У складних карантинних умовах ми реалізовуємо пріоритетні об’єкти соціальної інфраструктури. Це 6 шкіл, 7 садочків та 5 стадіонів, – зазначив очільник області.

За словами Василя Володіна, за 2 останні місяці на Київщині вже добудовано школу №1 у м. Українка,

Серед ключових об’єктів дорожньої інфраструктури на сьогодні:

  • під’їзд до м. Обухів (влаштовано нижній шар покриття, встановлення бортового каменю);
  • у напрямку Обухів — Українка — Трипілля виконано влаштування примикань, тротуарів, встановлення бортового каменю, поребриків;

З початку року Київською облдержадміністрацією було укладено 179 договори з підрядниками та оголошено 110 процедур публічних закупівель через систему Prozorro.

Усі проекти, які реалізуються за програмою Президента України, при умові належного фінансування, плануються реалізуватися до кінця 2020 року. Для цього ми працюємо, подекуди, в цілодобовому режимі. Незважаючи на карантині обмеження, робота активно триває, – підкреслив т.в.о. голови Київської ОДА.

Читайте також: