В КОДА визначили шляхи усунення недоліків добудови школи в Українці

В КОДА визначили шляхи усунення недоліків добудови школи в Українці
12:13 26.08.2020

В рамках реалізації програми «Велике будівництво» завершується реконструкція загальноосвітньої школи №1 в м. Українка Обухівського району Київської області.

На початку тижня голова облдержадміністрації Василь Володін відвідав об‘єкт з інспекцією, під час якої були обговорені зауваження щодо організації безпеки навчального процесу.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу КОДА.

25 серпня очільник області провів нараду з представниками профільних департаментів ОДА, районної та міської влади, Державної служби з надзвичайних ситуацій та підрядника.

Про шо говорили

  • Обговорили проблеми, які можуть завадити відкриттю навчального закладу вчасно.
  • Наразі більшість зауважень та недоліків вже відпрацьовані та усунені, ведуться завершальні роботи, розпочинає працювати клінінгова компанія, щоб привести заклад до належного вигляду до Дня знань.
  • Лишилося відпрацювати ряд зауважень від ДСНС, які планується ліквідувати до 28 серпня.

Безпека дітей - перед усім. Тому ми не можемо закривати очі на недоліки та проблеми, вони всі мають бути відпрацьовані. Разом з ДСНС будемо ретельно стежити за тим, щоб вимоги безпеки були не лише відписані на папері, але й повністю дотримані. Жодну школу ми не відкриємо, якщо не буде гарантована безпека під час навчального процесу та перебування в приміщенні дітей. Маємо зробити все, щоб учні не лише мали змогу вчитися в красивій, модерновій школі, головне - процес навчання має бути безпечним, - зазначив голова КОДА Василь Володін.

Топ за тиждень

Останні новини