В Миронівській тергромаді стартувало опитування жителів

В Миронівській тергромаді стартувало опитування жителів
21:06 11.05.2023
В Миронівській тергромаді стартувало опитування жителів

В Миронівській тергромаді стартувало опитування жителів краю в рамках проєкту "Моделі участі в українській реконструкції".

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сторінку "Активної громади Богуслава".

Згідно з повідомленням проєкт про повоєнне відновлення і інклюзію, про врахування думки і проблем кожної категорії населення, особливо, коли йдеться про вразливі соціальні групи.

Також проєкт про те, що дуже важливо до процесів відновлення активно залучати громадськість. Адже, саме активні люди, як ніхто розуміють поточні виклики і мають ідеї, як ці виклики подолати, - йдеться у повідомленні.

Головне:

  • Анонімне опитування суспільної думки про соціальні ініціативи, категорії населення, які найбільше наразі потребують підтримки та про те, звідки люди черпають інформацію про найактуальніші новини і події, всі охочі жителі Миронівської громади можуть пройти за посиланням.

Довідково:

  • Місія проєкту - визначити пріоритетні потреби і проблемні питання громад та громадян в умовах війни, економічної кризи, соціального навантаження та зрозуміти, як їх вирішити на практиці.
  • Проєкт «Моделі участі в українській реконструкції» націлений на аналіз поточного стану громад та розробку і адвокацію стратегічних рішень щодо їх відновлення та відбудови міст із залученням вразливих груп та громадян вцілому. Проєкт втілюється Мережею захисту національних інтересів «АНТС», Інститутом «Республіка» та «Смарт Медіа» під егідою та за фінансової підтримки «Національного Демократичного Інституту» (NDI).
Погода