В Миронівському музеї пшениці нагородили науковців і презентували книгу

В Миронівському музеї пшениці нагородили науковців і презентували книгу
09:26 22.05.2023
В Миронівському музеї пшениці нагородили науковців і презентували книгу

В третю суботу травня наукова спільнота України відзначає День Науки. Напередодні цього свята в Миронівському Інституті пшениці імені В.М. Ремесла НААНУ відбувся тематичний захід, на якому було відзначено кращих представників наукової установи та презентовано книгу, видану в честь 110-ї річниці з дня заснування Інституту.

Про це йдеться на сторінці ММР, передають Хроніки Обухова.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, творчий підхід до наукових досліджень та з нагоди відзначення Дня науки в Україні, секретар Миронівської міської ради Андрій СКИДАН привітав та вручив Грамоти від Миронівської міської ради:

  • Олексію ЗАЇМІ – старшому науковому співробітнику відділу насінництва та агротехнологій, кандидату с.г. наук;
    Євгенію КУЗЬМЕНКУ – старшому науковому співробітнику лабораторії селекції ярої пшениці, кандидату с.г. наук.

Грамотами МІП ім В.М. Ремесла за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний авторитет серед практиків аграрної галузі та з нагоди відзначення Дня науки в Україні було нагороджено ряд керівників структурних підрозділів та партнерів Інституту, а також колективи дослідних установ інституту.

Олександр ДЕМИДОВ першим аспірантам 2023 року урочисто вручив Сертифікати про вступ – Івану ЗЕМЛІНУ та Богдану МІЛЛЕРУ.

Всім почесним гостям представники Інституту подарували короваї випечені з миронівської пшениці, українські рушники та книги «Миронівський Інститут пшениці ім. В.М. Ремесла НААН України. Історія і сьогодення», - йдеться у повідомленні.