Пошук

В Обухівському районі розпочала роботу організація АCTED

В Обухівському районі розпочала роботу організація АCTED

Київська область. В Обухівському районі розпочала свою роботу міжнародна неурядова організація АCTED.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на сторінку Обухівської РВА.

Міжнародна неурядова некомерційна організація АCTED працює у майже 40 країнах світу і реалізує понад 460 проєктів на рік. Починаючи з 2015 року, АCTED діє в Україні у галузі забезпечення соціально-економічної та продовольчої безпеки, зниження ризику стихійних лих та управління надзвичайними ситуаціями, підтримуючи найбільш вразливі категорії населення у різня способи, йдеться у повідомленні.

Наразі за підтримки Європейської комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ЕСНО) у даний час виконують проєкт «Ставлення та поведінка населення щодо використання бомбосховищ в Київській області». Основною метою дослідження є аналіз ставлення та практики використання бомбосховищ населенням для розуміння потреб, перешкод та пропозицій населення для збільшення практики їх використання.

Пропоноване дослідження передбачає безпосереднє опитування місцевого населення, а аткож провдення обговорення у фокус групах, щоб зясувати рівень готовності до викоритсання захисних споруд, причини невикористання, а також визначити першочергові заходи щодо їх поліпшення для підвищення попиту.

Читайте також: