Пошук

В Обухівському районі шмат лісу передали у приватну власність

В Обухівському районі шмат лісу передали у приватну власність

На території Старобезрадичівської селищної ради Обухівського району 80 га лісу опинились у приватній власності фізосіб. Один з них - повний тезка міського голови Українки. Справою займаються правоохоронці.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на видання "Наші Гроші".

У ході досудового розслідування перевіряється законність прийнятих рішень про вилучення ділянок із державного лісового фонду та передачу їх у приватну власність. На сьогодні вже встановлено, що жодних погоджень щодо вилучення чи зміни цільового призначення вказаних ділянок з державного лісового фонду держлісгосп не надавав, - сказано в повідомленні.

Йдеться про 33 ділянки загальною площею понад 80 га, які накладаються на землі лісогосподарського призначення та розташовані в межах державного лісового фонду, категорія лісів: рекреаційно-оздоровчі ліси.

Крім того, 5 із цих ділянок накладаються на землі Гідрологічного заказника місцевого значення Урочище «Гощів», категорія лісів: ліси природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення.

За даними Держземкадастру, найбільша ділянка площею 22,76 га належить Спільному товариству у вигляді ТОВ “АіС”, власниками якого є Сергій Надєєв і Анатолій Шалоплут. Решта ділянок у власності фізосіб. Це, зокрема, Свінціцька Надія Миколаївна, Свінціцька Алла Михайлівна, Оберемок Олександр Олександрович, Айвазян Хачик Ашотович, Туренко Олександр Валентинович, що є повним тезкою міського голови м. Українка, Туренко Анастасія Олександрівна та інші, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: