Пошук

В Обухові можна відпочивати: погляд збоку

В Обухові можна відпочивати: погляд збоку

Виявляється, в Обухові можна не лише жити, але і відпочивати. Щоправда, відповідної інфраструктури для цього обмаль.

Про це розповів Ігор Клименко, котрий біля місяця тому здійснив те, про що в самому Обухові ніхто не міг подумати - приїхав на відпочинок, передають Хроніки Обухова з посиланням на його допис у fb.

Тим не менше, звузивши коло пошуків у відповідності з вимогами, зупинився на місті Обухів на Київщині. Єдине, що напружувало на момент вибору - певна віддаленість водойм зі скільки-небудь обладнаними пляжами. На ділі ж все виявилося значно простішим - маршрутки до Дніпра ходять кожні 15хв., в Українці (10км на схід) чудовий міський пляж. І, як пізніше виявилося, тут теж є де оселитися. Але замість гугла треба шукати методом "язик до Києва доведе"

Сам Обухів приємно вразив. Місто купається в зелені, повно нових насаджень. Всюди чисто і доглянуто. На території міста і в районі знаходяться кілька великих підприємств, що, очевидно, зумовлює непогані надходження в місцевий бюджет. Видно, що дєнєг у них єсть, і витрачаються вони з розумом, розповів він.

Втім, навіть сторонній людині практично одразу кинулися в очі диспропорції в розвитку міста.

Місто розвивається трохи "неправильно". Північно-східна частина виглядає більш цивілізовано, акуратніше, багатше. Напевно, через те, що Київський картонно-паперовий комбінат розташований в цій стороні, на околиці. В центрі будинки Укртелекому, пошти і ще якихось давніх "рад", "спілок", etc. потребують оновлення фасадів. Міськрада, правда, вигідно вирізняється на їх тлі.

Дороги, тротуари і взагалі вся інфра виглядають новими. До речі, після бурі на дороги нанесло піску/щебня/сміття з пагорбів, на яких розташоване місто. Наступного дня до обіду все було прибрано, зметено і вимито(!), зауважив він.

Окремо "перший обухівський турист" похвалив місцевий транспорт. Втім, сплутав його із громадським.

Транспорт. По приїзду попросив у господаря житла номер місцевого таксі. Дзвонити потреби ще не було - громадський транспорт рулить. В перший же день, правда, сталася одна конфузія. Коли спитав у водія, чи він їде до вулиці Шевченка (а вона примикає до центральної, не найглухіша місцевість), той відповів "А я знаю?". Склалося враження, що мій вигляд викликав у чувака якийсь внутрішній протест. А може він просто страждав від геморою, хтозна!, зіронізував він.

Читайте також: