Пошук

В Обухові обговорили проблему наркоманії

В Обухові обговорили проблему наркоманії

Круглий стіл «Координація зусиль у протидії соціально небезпечним захворюванням», з фокусом на протидію наркоманії, відбувся в Обухові. Місцеві депутати, громадські діячі, поліцейські, лікарі, батьки та педагоги обговорили план протидії цій хворобі.

Обухівська громада є на 2 місці в Київській області за кількістю наркозалежних, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Богдана Яцуна, депутата Обухівської міської ради від партії "Голос".

Ось кілька основних тез, які прозвучали під час обговорення:
➡ програма замісної метадонової терапії необхідна і корисна для наркозалежних, але призводить до тіньового продажу метадону.
➡ важлива роль релігійних організацій у реабілітації наркозалежних
➡ потрібно посилити освітню профілактику вживання наркотиків з молодшого шкільного віку
➡ поліція поки є неефективна у протидії наркомафії на території громади, хоча сама поліція каже, що бореться...
➡ потрібно посилити координацію усіх присутніх сторін в протидії поширенню наркозалежності.

Також було озвучено пропозицію відкрити кабінет довіри для залежних та їх родин в Обухові.

Чому я цим цікавлюсь? За час мого депутатства від 2015 року до мене неодноразово зверталися жителі Обухова з проханням зупинити діяльність точок продажу наркотиків, і я кілька разів звертався з цього приводу до поліції. Проблема з наркоманією в Обухові не вирішується, навіть навпаки, і потрібно на це реагувати. Обухівцям, а також колегам-депутатам, яких турбує ця проблема, рекомендую включитися в робочу групу. Хто має пропозиції, що потрібно робити в Обухові для протидії поширенню наркоманії, пишіть в коментарях або приват, - написав Богдан Яцун.

Читайте також: