Пошук

В Обухові освітян вчили рятувати життя

В Обухові освітян вчили рятувати життя

Працівники обухівських навчальних закладів пройшли курс навчання з першої домедичної допомоги.

50 000 – саме стільки українців щороку можна врятувати за умови своєчасного надання домедичної допомоги, пишуть Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Обухівської міської ради.

Не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного, а особливо тих, хто працює в закладі освіти, надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини, - йдеться в повідомленні.

На базі Інклюзивно-ресурсного центру розпочато серію семінарів-тренінгів з надання першої домедичної допомоги, організованих для медичних сестер закладів освіти Обухівської міської територіальної громади та педагогічних працівників, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

Медичних сестер та педагогічних працівників закладів освіти Обухівської МТГ навчали правил безпеки при наданні першої медичної допомоги, долати психологічний бар’єр перед наданням допомоги потерпілому, рятувати та підтримувати життя людей до приїзду швидкої допомоги, відпрацьовувати практичні навики серцево-легеневої реанімації(BLS) на сучасних манекенах-тренажерах з використанням захисних масок-клапанів та за допомогою дефібрилятора, - повідомили у відомстві.

Читайте також: