Пошук

В Обухові працює сервіс електронної демократії E-DEM

В Обухові працює сервіс електронної демократії E-DEM

Уже більше місяця в Обухові працює сервіс електронної демократії на платформі E-DEM. Він включає в себе "електронні консультації", "електронні опитування" та "обговорення НПА". Запровадження цього сервісу стало можливим завдяки спільній роботі новоствореного Відділу муніципальних ініціатив та інвестицій разом з ГО "Асоціація розвитку обухівщини".

На даний час проводиться Консультація щодо розміщення дитячих електромобілів за зверненням фізичної особи підприємця Довганя Олександра Миколайовича, ініціатором цієї консультації виступило Управління економіки виконавчого комітету.

Нагадаємо, що Обухів приєднаний до усіх сервісів веб-платформи «Єдина платформа місцевої електронної демократії»(скорочено – e-DEM). Ці інструменти покликані налагодити кращий взаємозв’язок громадян та влади у вирішенні різноманітних соціально важливих проблем. Такими сервісами є: «Місцеві електронні петиції», «Громадський бюджет», «Відкрите місто» та віднедавна «Електронні консультації з громадськістю».

Тепер громадяни, через зручні сервіси, зможуть висловити своє ставлення до актуальних питань розвитку міста у зручний спосіб! Вам варто зареєструватися за допомогою Bank Id чи електронного цифрового підпису. Також громадяни можуть стати ініціаторами обговорення важливих питань, для цього вони можуть самостійно створити опитування за допомогою сервісу, яке обов'язково буде розглянуте міською радю!

Коментарі