В Обухові провели нараду щодо безпеки навчальних закладів

В Обухові провели нараду щодо безпеки навчальних закладів
11:44 02.02.2023

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. 1 лютого в Обухівський районній військовій адміністрації відбулася нарада щодо безпекових питань в навчальних закладах Обухівщини.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Головне управління ДСНС України у Київській області.

Основне питання, яке вкрай актуальне для нашого сьогодення - це наявність та стан укриттів в навчальних закладах. Адже під час повітряної тривоги усі діти мають бути захищені та перебувати у зручних умовах тривалий час. Тому керівництвом КОВА проводиться потужна робота щодо удосконалення та модернізації цих приміщень, йдеться у повідомленні.

Особливу увагу також було приділено виконанню вимог пожежної безпеки в навчальних закладах, а саме:

  • обладнанню системами протипожежного захисту,
  • наявності первинних засобів пожежогасіння,
  • проведення інструктажів та роз’яснювальної роботи з питань пожежної та техногенної безпеки.

Разом з тим, ще одне з важливих питань у сфері безпеки підростаючого покоління - це створення інформаційного простору безпеки, а саме безпекові освітні проекти - Клас Безпеки та Вихователь Безпеки.

Так, станом на сьогодні, в Обухівському районі створено 5 Класів Безпеки, в яких рятувальники, медики, волонтери та представники Національної поліції проводять навчання молоді базовим навичкам безпеки у різних сферах життя, розповіли рятувальники.

Під час наради було визначено першочергові заходи, які потребують негайної уваги та обговорено шляхи усунення недоліків для повноцінного та безпечного функціонування навчальних закладів Обухівщини.