Пошук

В Обухові розповіли про переваги електронних сервісів

В Обухові розповіли про переваги електронних сервісів

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії заступниця начальника Обухівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Оксана Черненька провела семінар-практикум з суб’єктими господарювання Обухівського району на тему: «Можливості та переваги електронних сервісів».

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на kyivobl.tax.gov.ua.

Заступниця начальника ДПІ нагадала присутнім, що сьогодні кожен платник податків може самостійно отримати необхідну інформацію, замовивши адмінпослугу через Електронний кабінет. Важливо, що в Електронному кабінеті наявна уся інформація щодо нарахованих податків. Тобто, кожен платник податків може отримати інформацію щодо нарахованих та заборгованих податкових платежів, йдеться у повідомленні.

Наголосила, що за допомогою електронних сервісів можна здійснити:

перегляд інформації про реєстраційні дії, дані про об’єкти оподаткування;

  • перегляд податкових повідомлень – рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;
  • сплата податків, зборів, платежів;
  • подання декларацій про майновий стан і доходи;
  • отримання відомостей про суми виплачених доходів з ДРФО;
  • подання заяв за ф. 1 ДР, ф. 5ДР, копій документів.

Також Оксана Черненька розповіла присутнім про новий формат спілкування з податковою – це Комунікаційна платформа. Звернення можна направити на електронну скриньку платформи kyivobl.ikc@tax.gov.ua.

Наприкінці семінару фахівець відповіла на численні питання присутніх та показала на прикладі, як можна отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді.

Читайте також: