Пошук

В Обухові створять інтерактивний портал "туристичних магнітів"

На Обухівщині створять єдиний туристичний центр.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Обухівська районна державна адміністрація.

Круглий стіл задля створення єдиного туристичного центру відбувся на Обухівщині.

Вважаю, що значимість туризму для нашого регіону і роль державного управління в становленні туристичної сфери до сих пір не знайшли адекватного відображення в реальних діях, а головне - в об’єднанні всіх гравців та учасників туристичного ринку. Наша пропозиція: створити інтерактивний портал туристичних магнітів, а також допомогти у створенні й популяризації нових! І саме для того, щоб ми усі разом могли дати потужний поштовх розвитку туризму Обухівщини, ми з вами й зібрались сьогодні, - зазначив голова Обухівської РДА Олександр Гомон.

Голова Обухівської райради Антон Карманов висловив свою підтримку й наголосив на економічній складовій розвитку туризму нашого району.

Начальник управління туризму Київської ОДА Анна Куценко підтримала усі туристичні починання Обухівщини.

Загалом, виступило більше десяти топових фахівців України з підтримкою створення туристичного центру і порталу Обухівщини. Серед них:

  • Степан Дойчук, віце-президент ГО «Асоціація розвитку спорту і туризму України»,
  • Олександр Чорний, засновник школи готельного бізнесу, сертифікований бізнес-тренер за спеціалізацією «Сервісна стратегія та комунікація»,
  • Наталя Гудкова, доцент Державної Екологічної Академії післядипломної освіти та менеджменту при Мінприроди України, сертифікований тренер «Interprete Europe» (Європейська асоціація з інтерпретації спадщини) з презентацією,
  • Олена Артюшенко, краєзнавець, директор мистецького центру, автор та співавтор тематичних маршрутів,
  • Гідесса Пані Олена, розробник гастротурів (Гільдія гідів-перекладачів),
  • Наталія Пірогова, голова Гільдії Гідів,
  • Наталія Коваль, арт-директор Парку «Київська Русь»,
  • Лора Савчук, бренд-менеджер, дизайнер,
  • Тетяна Шевченко, співзасновник Асоціації равлиководів Украіїни.

Наразі представники усіх 9 ОТГ, що входять до складу новоутвореного Обухівського району, висловили бажання об’єднатися в єдиний потужний туристичний центр і приймати туристів на новій, підлаштованій під сучасні вимоги туриста, Обухівщині!

Читайте також: