Пошук

В Обухові відбудеться конференція з проблем енергоефективності

В Обухові відбудеться конференція з проблем енергоефективності

27 травня на Обухівщині відбудеться велика конференція «Чи здатна біоенергетика зробити Україну енергонезалежною?».

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу Обухівської РДА.

27 травня ц.р. у м. Обухів Держенергоефективності із Міненерго, Обухівською районною державною адмінстрацією та радою та Всеукраїнською енергетичною ресурсно-біотехнологічною академією «ВЕРБА» проведе конференцію на тему: «Чи здатна біоенергетика зробити Україну енергонезалежною?», йдеться у повідомленні.

Довідково:

  • 7,5 млрд доларів – ціна енергетичної залежності України, яку сплачено за імпорт нафтопродуктів, газу та вугілля у 2020 році. Натомість ці кошти могли б залишитися в економіці, якщо використовувати ресурси біоенергетики: агровідходи, енергорослини, біометан тощо. Максимальний потенціал заміщення газу за рахунок біоенергетики становить37 млрд м3 у рік.

Під час виїзної конференції на об’єкти учасники:

  • дізнаються про потенціал української біоенергетики для енергонезалежності громад, вже розроблені законодавчі рішення та переваги біоенергетичних проєктів у т.ч. для економічного відновлення громад;
  • особисто оглянуть технології вирощування енергетичної верби на дослідній ділянці та твердопаливну котельню потужністю 2 МВт, що опалює районну лікарню у м. Обухові.

Конференція складатиметься з двох частин, а саме:

11:15-12:30 – практична сесія:

  • візит на полігон з вирощування енергетичної верби (Київська область, Обухівський район, м. Обухів, Кільцева дорога);
  • візит на твердопаливну котельню потужністю 2 МВт, яка забезпечує тепловою енергією та гарячою водою Обухівську районну лікарню (Київська область, Обухівський район, м. Обухів, вул. Каштанова, 52).

13:00-15:10 – теоретична сесія: обговорення державної політики, цілей та нових законодавчих ініціатив у сфері біоенергетики (Обухівська районна рада, Київська область, Обухівський район, м. Обухів, вул. Малишка, 10).

Читайте також: