Пошук

В Обухові відкрили меморіальні дошки загиблим в АТО бійцям-землякам

В Обухові відкрили меморіальні дошки загиблим в АТО бійцям-землякам

Напередодні Дня Незалежності в Обухові відкрили дві меморіальні дошки, присвячені загиблим в АТО бійцям-землякам: Олександру Марківу і Сергію Кононку.

Про це повідомив мер міста Олександр Левченко на своїй сторінці у Facebook, передають Хроніки Обухова.

Сьогодні на стіні ліцею №5 ми відкрили меморіальну дошку ще одному нашому земляку, воїну АТО - Олександру Марківу. Він загинув 27 вересня 2019 року під час ворожого обстрілу, нагадав мер.

Довідково:

Олександр Марків

  • Учасник Революції Гідності; навесні 2014 року прийшов до військкомату добровольцем. З березня 2014 по лютий 2015 року служив у 72-й бригаді; командир взводу, отримав звання старшого лейтенанта. Воював на кордоні та у Приазов'ї — Амвросіївка, Зеленопілля, Гранітне.
  • 27 вересня 2019 року в передвечірню пору під час ворожого обстрілу на Світлодарській дузі здійснював коригування вогневих засобів; зазнав кульового поранення обличчя. Помер під час операції у міській лікарні Світлодарська.

В той же день на стіні ліцею №4 було відкрито меморіальну дошку Сергію Кононку - одному з перших обухівських добровольців.

Довідково:

Сергій Кононко

  • Член УНА-УНСО. Перший керівник Обухівського осередку руху «Правий сектор». Солдат, 24-й батальйон територіальної оборони «Айдар» Луганської області, псевдо «Обухів», «Обух», «Тор».
  • 26 серпня 2014-го Сергій з айдарівцями їхав в УАЗі, яким Василь Пелиш вивозив важко пораненого в живіт побратима до найближчої лікарні у Хрящуватому. По дорозі на трасі в районі Новосвітлівка — Хрящувате терористи влучили у авто із танка. Усі, окрім Василя Пелиша, хто був в УАЗі — Сергій, сержант Іван Лучинський та солдати Борис Шевчук і Василь Білітюк, загинули від вибуху.
Читайте також: